مسوول تربیت بدنی و ورزش ستاد نماز جمعه شهر یاسوج منصوب شد
مسوول تربیت بدنی و ورزش ستاد نماز جمعه شهر یاسوج منصوب شد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیر یاسوج،رئیس ستاد نماز جمعه یاسوج در حکمی ابوالفضل رهامی را به سمت مسئول تربیت بدنی و ورزش ستاد نماز جمعه شهر یاسوج منصوب کرد. در حکم امیر مردانی آمده است: به موجب این ابلاغ و با توجه به سابقه، تعهد و فعالیت‌های موفق گذشته جنابعالی را برای مدت یکسال […]

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سفیر یاسوج،رئیس ستاد نماز جمعه یاسوج در حکمی ابوالفضل رهامی را به سمت مسئول تربیت بدنی و ورزش ستاد نماز جمعه شهر یاسوج منصوب کرد. در حکم امیر مردانی آمده است: به موجب این ابلاغ و با توجه به سابقه، تعهد و فعالیت‌های موفق گذشته جنابعالی را برای مدت یکسال به عنوان مسئول تربیت بدنی و ورزش ستاد نماز جمعه شهر یاسوج منصوب می‌نمایم‌.
وی اضافه کرد: امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب‌العین قراردادن تقوا و رهنمودها و منویات ولی امیر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) بتوانید با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و با همت و تلاش هر چه بیشتر و همکاری و همدلی با سایر اعضاء ستاد نماز جمعه در چهارچوب دستورالعمل‌های ابلاغی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه، در جهت انجام وظایف محوله و پویایی ستاد نماز جمعه گام‌های موثری بردارید.

  • نویسنده : علی پاک
  • منبع خبر : سفیر یاسوج