معرفی ۴۲بانوی کارآفرین کهگیلویه و بویراحمد برای استفاده از تسهیلات اشتغالزایی
معرفی ۴۲بانوی کارآفرین کهگیلویه و بویراحمد برای استفاده از تسهیلات اشتغالزایی
سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد از معرفی ۴۲بانوی کار آفرین استان برای استفاده از تسهیلات اشتغالزایی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سفیر یاسوج،عاطفه سادات مدبرنژاد با بیان اینکه این اقدام بر اساس تفاهم نامه همکاری مشترک معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و استانداری کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته است، اظهار کرد: موضوع اجرای پروژه توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار و حمایت از زنان کارآفرین از برنامه مهم حوزه بانوان استانداری در سال جاری است.
سرپرست دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: دستورالعمل نحوه انتخاب زنان کارآفرین به سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) ابلاغ شده و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته به تناسب جمعیت شهرستان ها و شرایط اقتصادی، کارآفرینان شهرستان انتخاب و توسط این دو دستگاه به دفتر امور بانوان و خانواده معرفی می شود.

وی تصریح کرد: مطابق این تفاهم نامه، حمایت از زنان سرپرست خانوار در دستور کار این دفتر قرار دارد و همچنین با توجه به انعقاد تفاهم نامه با صندوق کارآفرینی امید و با حمایت و همراهی معاون محترم اقتصادی استاندار در همین راستا، مقرر شده است که پس از تهیه و تنظیم لیست زنان کارآفرین و کارجویان مرتبط با آنها این لیست جهت پرداخت تسهیلات به صندوق کارآفرینی امید ارسال شود.

مدبرنژاد افزود: متقاضیان هم استانی می توانند با مراجعه به سازمان بهزیستی و کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) مدارک مورد نیاز را ارائه نمایند و در صورت دارا بودن شرایط، در لیست قرار گیرند.

وی ادامه داد: کارآفرین باید اسنادی که نمایانگر سرپرست خانوار بودن زنان کارجو می باشد را به همراه مدارک مهارتی و مجوز کسب و کار خود به سازمان بهزیستی و یا کمیته امداد امام خمینی (ره) ارائه دهد.

  • نویسنده : علی پاک
  • منبع خبر : سفیر یاسوج