درخشش دندانپزشک مشهور کهگیلویه ای در شیراز
درخشش دندانپزشک مشهور کهگیلویه ای در شیراز

دکتر کامران فتحی نامی آشنا برای اهالی کهگیلویه بزرگ و از جمله دندانپزشکانی است که آوازه او در کهگیلویه و شیراز به گوش همگان رسیده است. به گزارش پایگاه خبری سفیر یاسوج؛ دکتر فتحی متولد سال ۵۷ در روستای قلعه جلو بخش چاروسا که تا مقطع دوم راهنمایی را در چاروسا و از سوم راهنمایی […]دکتر کامران فتحی نامی آشنا برای اهالی کهگیلویه بزرگ و از جمله دندانپزشکانی است که آوازه او در کهگیلویه و شیراز به گوش همگان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری سفیر یاسوج؛ دکتر فتحی متولد سال ۵۷ در روستای قلعه جلو بخش چاروسا که تا مقطع دوم راهنمایی را در چاروسا و از سوم راهنمایی تا پایان دبیرستان را در دهدشت سپری کرد و با تلاش و پشتکاری که داشت در سال ۷۶در رشته دندانپزشکی دانشگاه دولتی شیراز پذیرفته و در سال ۱۳۸۳ از این دانشگاه معتبر فارغ التحصیل شد.

لازم به ذکر است که خانواده فتحی یکی از خانواده های علمی و تحصیلکرده در حوزه کهگیلویه می‌باشند که بیش از ۲۰ پزشک و دندانپزشک را تحویل جامعه داده است.

این دندانپزشک حاذق از سال ۸۳ تا ۹۶ در مطب خصوصی به اهالی شهر دهدشت و حومه خدمات رسانی می کرد و هم اکنون نیز مدت ۲سال است که با عزیمت به شهر شیراز تجربه گرانسنگ خود را برای خدمات رسانی به شهروندان در طبق اخلاص گذاشته است.

علاوه بر کیفیت بالای کارهای این داندنپزشک معروف کهگیلویه و بویراحمدی چیز دیگری که باعث شاخص شدن وی شده است آن است که ،بی دردترین مطب دندانپزشکی در ایران هست و این موضوع همواره مورد تایید بیماران و مراجعین به این پزشک جوان بوده است.

همچنین مطب دکتر فتحی مجهز به پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا می باشد و فضایی آرام و جذاب را برای بیماران و مراجعین فراهم کرده است.

دکتر فتحی دوره های ایمپلنت خود را در کشور فرانسه گذرانیده است و علاوه بر آن در کار ایمپلنت، کارهای زیبایی از جمله لمینت سرامیکی و کامپوزیتی، اطفال، پروتز و عصب کشی تخصص و تبحر ویژه دارد و تمامی این خدمات در مطب وی ارائه می شود.

همین سابقه کاری درخشان دکتر فتحی باعث شده بسیاری از بیماران استان کهگیلویه و بویر احمد خصوصا کهگیلویه بزرگ، برای انجام کارهای دندانپزشکی خود به مطب شیراز این دانپزشک مراجعه کنند.

دکتر فتحی به رغم جوان بودن ولی دانش و توان علمی بالایی در حوزه تخصصی خود دارد که تعدد مراجعه کنندگان به مطب این پزشک جوان از شهرهای مختلف استان و حتی استان های همجوار خود گواه این مدعا است.

پرداختن به امور خیریه و حضور در فعالیت های اجتماعی از دیگر اقدامات مهم دکترفتحی است به طوری که در موارد متعدد نیز بیماران کم درآمد را به صورت رایگان پذیرش و معالجه کرده است.

آدرس مطب شیراز دکتر کامران فتحی به نشانی رحمت آباد قصردشت(نزدیک چهار راه ملاصدرا)– کوچه ۳۹ساختمان زمرد می باشد و تلفن های تماس نیز ۰۹۱۷۴۲۴۹۰۰۴می باشد و آدرس اینستاگرام وی نیز dr.kamran.fathi میباشد که می توان نمونه کارهای ایشان را مشاهده نمود.

گزارش: ربیعی