دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
آخرین خبرها

نشست رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری سفیر یاسوج، نشست هم‌اندیشی رئیس سازمان بسیج  رسانه کشور با هیئت اندیشه‌ورز بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد و خبرنگاران این استان امروز در محل سالن اقشار سپاه فتح استان برگزار شد.

«مسعود بصیری» رئیس سازمان بسیج رسانه در این نشست اظهار داشت: باید با همکاری بسیج رسانه، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات این استان مطالبات خبرنگاران آسیب‌شناسی و پیگیری شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با تاکید بر ضرورت حمایت از اصحاب رسانه، افزود: بسیج رسانه برای پویایی رسانه‌ها و‌ نهادینه کردن اخلاق در کار حرفه‌ای خبرنگاران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

بصیری ایجاد نظام صنفی جامع برای حمایت از اصحاب رسانه را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: در جامعه پزشکی در صورت هرگونه تخلف و قصور، سازمان نظام پزشکی با متخلف برخورد می‌کند و حتی در برخی مواقع پروانه صادرشده نیز باطل می‌شود، اما گاهی خبرنگاران خطاکار فقط مبلغی جریمه می‌شوند و در واقع خطای این افراد، همه جامعه خبرنگاران را بدنام می‌کند.

وی تأکید کرد: مدیران باید با هدف رفع مشکلات و بهبود وضعیت، مشکلات را با اصحاب رسانه در میان بگذارند.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور نگاه حزبی و جناحی در بین خبرنگاران را مطرود دانست و متذکر شد: پیوند با اصحاب قدرت و ثروت برای رسانه آفت است.

انتهای پیام/

درباره‌ی admin

حتما ببینید

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریالی با کارمزد ۴ درصد برای زلزله زدگان دنا/ اولویت نخست دولت سیزدهم در سی سخت بهره برداری از خانه هایی است که به صورت ۱۰۰ درصدی تخریب شده اند/ رئیس جمهور به صورت مستمر پیگیر اقدامات انجام شده برای زلزله زدگان است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: دولت برای کمک به مردم زلزله زده دنا تسهیلات ۵۰۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *