دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
آخرین خبرها

خادم خانواده شهداو ایثارگران گزینه استاندار شد+جزئیات

پایگاه خبری و تحلیلی سفیر یاسوج:

استقرار دولت سیزدهم و با ۲۶۶ رای موافق، ۱۶ رای مخالف و سه رای ممتنع، سردار احمد وحیدی اولین وزیر کشور این دولت شد.

با پیروزی سیدابراهیم رئیسی در انتخابات سیزدهم ریاست جمهوری، گمانه زنی ها برای مدیران ارشد بویژه استاندار کهگیلویه و بویراحمد شروع و البته همچنان در حال ادامه است.

هرچه به جلوتر می رویم شدت این تلاش ها و گمانه زنی ها دوچندان و هر روز گزینه جدیدی از سوی فعالان سیاسی حامی جریان ” دولت تحول ” برای استانداری کهگیلویه و بویراحمد مشخص می شود.

رقابت جریانات سیاسی حامی آقا رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای کسب صدارت استانداری این استان هر روز بیشتر از روز گذشته می شود و البته باید منتظر ماند که کدام گزینه می تواند رای اعتماد از هیات دولت آقای رئیسی برای استانداری این استان بگیرد.

براساس آخرین اخبار دریافتی، تنها گزینه بومی که می تواند هم از سوی جریانات سیاسی استانی ، هم از سوی مردم استان و هم از سوی هیات دولت سیزدهم رای اعتماد بگیرد کسی نیست جز ” محمد اسدی “.

” سردار محمد اسدی ” مرد خوشنام،خادم خانواده شهداو ایثارگران و از طایفه ای اصیل و با فرهنگ که مدیرکلی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان های کهگیلویه و بویراحمد و فارس در دولت اول دکتر محمود احمدی نژاد و از سویی مدیرعامل بنیاد تعاون وزارت دفاع را در کارنامه خود بهمراه دارد از مقبولیت فراوان مردمی در استان کهگیلویه و بویراحمد برخوردار است.

وی از چهره ای ” اخلاق مدار ، پرتلاش ، کاربلد ، اشتغالزا و مورد تائید جامعه ایثارگری و خانواده های معظم شاهد ” است.

بنظر می رسد ” سردار اسدی ” می تواند پایانی باشد بر کشمکش های سیاسی حامی رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد.

درباره‌ی admin

حتما ببینید

استاندار کهگیلویه و بویراحمد: تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریالی با کارمزد ۴ درصد برای زلزله زدگان دنا/ اولویت نخست دولت سیزدهم در سی سخت بهره برداری از خانه هایی است که به صورت ۱۰۰ درصدی تخریب شده اند/ رئیس جمهور به صورت مستمر پیگیر اقدامات انجام شده برای زلزله زدگان است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: دولت برای کمک به مردم زلزله زده دنا تسهیلات ۵۰۰ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *